Hakkımızda

Sevgili Mbaran Group dostlarımız;

Hikayemiz; Zeki BARAN tarafından 1975 yılında Ankara Cebeci’de küçük bir işletme olan Başkent Oto Radyo Tv ve Başkent Oto Döşeme Oto ekipmanları ile başladı.

Kısa süre içersinde müşteri portföyümüzün gelişmesiyle iş kollarını farklı alanlara taşıma kararı aldık;

2000 Yılın’da Türk Telekom ana bayiliği alarak teknoloji noktası olmayı başardık.

2007 yılında Ege bölgesinde yatırımlarımıza başladık nitelikli al sat ve yap sat ile inşaat sektörüne giriş yaptık.

Başta Çeşme, Kuşadası, Bodrum ve Datça dahil bir çok lokasyon’da profesyonel hizmet vermeyi başardık.

2012 – 2014 yılları arası Kuşadasın’da başlayan 5 projemiz ile Ege bölgesin’de adımızı inşaat sektöründe sıkça duyurduk.

2017‘de bünyemize restorant ekleyerek gıda sektörüne giriş yapmayı başardık.

2018‘de bünyemize rent a car ekleyip siz değerli müşterilerimize Ankara, İstanbul ve Bodrum ağı üzerinde kurumsal kiralama hizmeti vermeyi başardık.

Toptan tekstil ve aracılık hizmetlerimizi büyütme hedeflerimiz doğrultusunda 2019‘da üretici pozisyonuna geçtik. Aynı yıl seri baskı makineleri ile baskı hizmeti vermeye başlayarak, tekstil hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik.

2021 yılı geldiğimizde ise faliyet gösterdiğimiz tüm alanları tek bir çatı altında toplayarak Mbaran Group olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mbaran Group ailesi olarak birikim ve tecrübelerimizi daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için kullanıyoruz.

1975’den bu yanna her zaman geliştik ve yenilendik, sizlere sunduğumuz hizmetlerde Mbaran Group kalitesini hissetmeniz için en kaliteli ürün ve alanında uzman personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin karşısındayız.

 

Saygılarımla

M. A. BARAN

Rakamlarla Biz

Personel Sayısı

Proje Sayısı

Yıllık Tecrübe

Misyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen rekabet ortamında rakiplerimizin bir adım önünde olmak ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için kuruluşumuzdan bu yana gelişen teknoloji ve trendleri takip ederek hizmet verdiğimiz alanlara en iyi şekilde yansıtmaktır.

Vizyonumuz

Alanında uzman ve sürekli gelişen ekibimiz ile birlikte trendleri, yenilikçiliğimizi ve kaliteli malzemelerimiz kullanarak müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılayabilmek için çalışıyoruz. Tek hedefimiz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek.